Podomietková HR10-ZIP
Podomietková HR10-ZIP

Podomietková HR10-ZIP

Hľadáte extrémne robustnú screenovú roletu, ale zároveň chcete zabrániť prenikaniu hmyzu do objektu? Potom screenová roleta HR8-ZIP spĺňa obe Vaše požiadavky. Táto roleta má unikátny systém líšt, ktorý zaisťuje jej odolnosť voči vetru a udržuje textíliu dokonale napnutú a na svojom mieste vo vodiacich lištách.

Roleta HR8-ZIP ponúka praktickú ochranu proti hmyzu, pretože priestor medzi boxom, vodiacou lištou a látkou je kompletne uzatvorený. Box je namontovaný decentne pred oknom, takže hrubá stavba sa nemusí perforovať a nedochádza k tepelným stratám. ZIP systém je jedinečný vďaka nehrdzavejúcej pružine vo vodiacej lište. Pružina sa neopotrebováva a látka si tak zachováva napnutie po dobu mnohých rokov. Touto roletu s triedou odolnosti voči vetru 3 môžete zatieniť plochu až do 18 m2 s jediným kusom tkaniny.

Prednosti a výhody
- Ideálne pre pasívne stavby, pretože plášť budovy nie je narušený,
- tkanina zostáva dlhšie napnutá vďaka inovatívnemu ZIP systému s kovovou pružinou,
- výber z 2 typov dizajnu boxu: moderný alebo klasický, oba typy sú dostupné v 4 veľkostiach,
- možnosť spraženia až 3 kusov roliet,
- vysoká odolnosť voči vetru (trieda odolnosti voči vetru 3),
- garantovaná plocha 18m2.

Žiadosť o cenovú ponuku

Spôsob ovládania

Motor – štandardný asynchrónny tubulárny motor LT50 (min. šírka rolety 580 mm), alebo voliteľný asynchrónny tubulárny motor LT50 RTS, OXIMO RTS, Sunea Screen IO, Altus RTS (min. šírka 685 mm), na box s rozmerom 70×70 sa dajú použiť iba tieto motory: Altus 40 RTS, LS40, Sunea IO 40.
Kľuka – mechanizmus so samosvorným šnekom a šnekovým kolesom, pomer 1:4, vstavaný koncový doraz (zabraňuje nesprávnemu navíjaniu látky).

Technické parametre


Nezáväzná cenová ponuka